ЯКІСТЬ ПРОДУКЦІЇ

Компанія "Інтер-Каштан" впровадила систему екологічного менеджменту у своєму виробничому центрі та відповідає основним міжнародним стандартам та сертифікатам охорони навколишнього середовища (BIFMA, FSC®, PEFC). Це максимальна гарантія, яка дозволяє нам пропонувати якісні, стійкі та надійні вироби власного виробництва, які слугуватимуть впродовж багатьох років.

Номер сертифікату: SGS-COC-004888
Номер ліцензії: FSC-C020634

Quality

Тестування якості

Щоб забезпечити максимальну якість та безпеку, ми гарантуємо, що наша продукція, а також придбана сировина та інші компоненти, відповідають найвищим стандартам та офіційним сертифікатам. Тому стільці та столи Інтер-Каштан піддаються випробуванням якості та стійкості, а наші методи контролюються та оцінюються незалежними міжнародними установами.
Всі наші вироби сертифіковані за найвищими стандартами міжнародних регламентів якості:

- Норматив UNE EN 16139: 2013 рівень 2. 100% наших сидінь для стільців сертифіковані відповідно до цього стандарту у всіх його розділах, що гарантує дотримання найвищих ступенів якості продукту. Рівень 2 цього стандарту призначений для використання стільців в місцях інтенсивного використання.

- ANSI BIFMA x5.1: 2011. 100% наших моделей сертифіковані відповідно до цього стандарту у всіх його розділах, що гарантує дотримання найвищих стандартів якості продукту. Цей стандарт був розроблений Інженерним комітетом BIFMA (Асоціація виробників продукції для бізнесу) та переглядається кожні п'ять років відповідно до вимог, встановлених ANSI (Американським національним інститутом стандартів). Суть цього нормативу полягає у забезпеченні виробників, спеціалістів та користувачів загальними положеннями для оцінки безпеки, міцності та структурної відповідності меблів.

- UNE EN 15372: 2008. Усі наші столи відповідають цьому нормативу, який визначає вимоги до безпеки, міцності та довговічності для всіх типів столів, що призначені не для домашнього використання.

Як підтвердження нашого серйозного ставлення до якості та гарантії стійкості, компанія Інтер-Каштан використовує спеціальне обладнання , яке необхідне  для проведення випробувань.