Офіційне повідомлення

Заява про Конфіденційність "Інтер-Каштан"

Захист конфіденційності особистості в Інтернеті має вирішальне значення для майбутнього Інтернет-бізнесу та переходу до справжньої економіки в мережі Інтернет. Ми створили цю Заяву про Конфіденційність, щоб продемонструвати нашу тверду позицію  щодо права особистості  на конфіденційність та захист персональних даних. Ця Заява  про Конфіденційність окреслює, яким чином ми обробляємо інформацію, яка може бути використана для прямої чи опосередкованої ідентифікації особи ("Персональні дані").

 1. ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

Коли застосовується дана Заява про Конфіденційність? Дана Заява про Конфіденційність застосовується щодо персональних даних, які ви подаєте до ІНТЕР-КАШТАНу або випливає з персональних даних, як зазначено нижче. Будь-яка інформація, яка збирається cookie-файлами або іншими технологіями веб-відстеження, може бути використана і підлягає розголошенню.

Оператор Персональних Даних.  Оператором даних www.inter-kashtan.com є ІНТЕР-КАШТАН. Якщо на даному веб-сайті подається реєстраційна форма, оператор персональних даних може варіюватися залежно від фактичної пропозиції або мети збору даних, але це в будь-якому випадку відображається у заяві про конфіденційність, що є частиною  реєстраційної форми особи. Для будь-якого роз'яснення стосовно такої обробки даних ви можете звернутися до нашого відділу захисту інформації в ІНТЕР-КАШТАН Груп за електронною адресою [email protected].

Як  ІНТЕР-КАШТАН використовує мої Персональні Дані? ІНТЕР-КАШТАН оброблятиме надані персональні дані лише відповідно до цієї Заяви про Конфіденційність. Додаткову інформацію можна знайти в розділах B. та C. нижче. Якщо обробка Ваших персональних даних здійснюється на підставі статутного дозволу, ви можете знайти інформацію про те, які саме персональні дані ІНТЕР-KАШТАН обробляє або використовує і  для яких саме цілей у Розділі В. нижче. Якщо потрібен дозвіл на обробку ваших персональних даних, ви можете знайти додаткову інформацію в Розділі С. нижче.

Тривалість обробки Персональних Даних. Якщо ІНТЕР-КАШТАН обробляє та використовує Ваші персональні дані, як це передбачено законом (див. В. нижче) або з вашої згоди (див. С. нижче), ІНТЕР-КАШТАН  зберігатиме ваші персональні дані (i) лише за умови, що це потрібно для досягнення цілей, викладених нижче, або (ii), доки ви не заперечуєте проти використання  Ваших персональних даних підприємством ІНТЕР-КАШТАН  (якщо ІНТЕР-КАШТАН має законний інтерес до використання Ваших персональних даних), або (iii) допоки ви не анулюєте свою згоду  (якщо ви дали згоду, щоб  ІНТЕР-КАШТАН використовував Ваші персональні дані). Проте, якщо ІНТЕР-КАШТАН, згідно з вимогами законодавства, зобов'язується зберігати Ваші персональні дані довше, або якщо Ваші персональні дані потрібні ІНТЕР-КАШТАНу для відстоювання юридичних прав або захисту від юридичних позовів, ІНТЕР-КАШТАН зберігатиме Ваші персональні дані до кінця відповідного періоду зберігання або до тих пір, поки відповідні претензії не будуть вирішені.

Чому мені потрібно надати свої Персональні Дані? Згідно загального принципу, Ваша згода та надання Вами будь-яких персональних даних є цілком добровільним актом; як правило, Ви не зазнаєте негативного впливу, якщо Ви вирішите не давати згоду на використання даних або взагалі не подавати персональні дані. Проте існують певні обставини, в яких ІНТЕР-КАШТАН не може діяти без певних персональних даних, наприклад, якщо ці персональні дані потрібні для обробки Ваших замовлень або надання доступу до веб-пропозиції чи інформаційного бюлетеня. У таких випадках ІНТЕР-КАШТАН, на жаль, не зможе задовольнити Ваш запит без наявності відповідних персональних даних.

Де будуть оброблятися мої Персональні  Дані? Як частина глобальної групи компаній, ІНТЕР-КАШТАН має філії та сторонніх постачальників послуг як в межах, так і поза межами Європейської Економічної Зони (ЄЕЗ). Як наслідок, коли ІНТЕР-КАШТАН використовує або іншим чином обробляє Ваші персональні дані відповідно до цілей, викладених у цій Заяві про Конфіденційність, ІНТЕР-КАШТАН може передавати Ваші персональні дані країнам, що не належать до ЄЕЗ, у тому числі до країн, в яких застосовується рівень захисту даних, встановлений законом, і  який не зіставний з рівнем захисту даних в межах ЄЕЗ. Кожного разу, коли така передача даних відбувається, вона ґрунтується на Стандартних Договірних Положеннях (відповідно до Рішення Комісії ЄС 87/2010 / ЄК або будь-якої майбутньої заміни) для того, щоб гарантувати на контрактній основі, що Ваші персональні дані підлягають рівню захисту даних, який застосовується в межах ЄЕЗ.

Права Суб'єкта Персональних Даних. Ви можете в будь-який час подати запит до ІНТЕР-КАШТАНу на отримання інформації про те, які саме персональні дані ІНТЕР-КАШТАН обробляє, і вимагати виправити чи видалити ці персональні дані. Проте, будь ласка, зауважте, що ІНТЕР-КАШТАН може видалити Ваші персональні дані лише у тому випадку, якщо не існує статутного зобов'язання чи переважаючих прав ІНТЕР-КАШТАНу, щоб їх зберегти. Будь ласка, зверніть увагу, що якщо Ви подасте запит, щоб ІНТЕР-КАШТАН видалив Ваші персональні дані, Ви не зможете продовжувати користуватися послугами ІНТЕР-КАШТАНу, які вимагають використання Ваших персональних даних.

Якщо ІНТЕР-КАШТАН використовує Ваші персональні дані на основі Вашої згоди або для виконання контракту з Вами, Ви можете додатково подати запит до ІНТЕР-КАШТАНу на отримання копії персональних даних, які Ви подавали у ІНТЕР-КАШТАН. У цьому випадку, будь ласка, зв'яжіться з нами за електронною адресою, вказаною нижче, та вкажіть інформацію чи деталі обробки даних, яких стосується Ваш запит; формат, в якому Ви хотіли б отримати цю інформацію; а також чи повинні бути персональні дані надіслані Вам чи іншому одержувачу. ІНТЕР-КАШТАН буде уважно розглядати ваш запит і обговорить з Вами, як найкраще його виконати.

Крім того, ви можете надіслати запит до ІНТЕР-КАШТАНу на те, щоб ІНТЕР-КАШТАН обмежив подальшу обробку Ваших персональних даних в будь-якому з наступних випадків: (i) ви стверджуєте, що персональні дані у ІНТЕР-КАШТАН  щодо вас є неточними (але тільки за умови, що ІНТЕР-КАШТАН не вимагає перевірки точності відповідних персональних даних), (ii) ІНТЕР-КАШТАН не має юридичної підстави для обробки Ваших персональних даних, і Ви вимагаєте, щоб ІНТЕР-КАШТАН обмежив подальшу обробку Ваших персональних даних, (iii) ІНТЕР-КАШТАН більше не потребує Ваших персональних даних, але Ви вимагаєте, щоб ІНТЕР-КАШТАН зберігав такі дані для здійснення юридичних прав або для захисту від претензій зі сторони третіх осіб; (iv) у випадку, якщо ви  заперечуєте проти обробки Ваших персональних даних підприємством ІНТЕР-КАШТАН  (на основі законного інтересу ІНТЕР-КАШТАН, як зазначено нижче у В.), до тих пір поки не буде перевірено, чи має ІНТЕР-КАШТАН переважаючі права або юридичні зобов'язання для обробки персональних даних.

Будь-ласка, надсилайте будь-які запити за електронною адресою: [email protected]

Право оскарження. Якщо Ви вважаєте, що ІНТЕР-КАШТАН не обробляє Ваші персональні дані відповідно до вимог, викладених у даному документі, та відповідно до законів ЄЕЗ про захист даних, Ви можете в будь-який час подати скаргу до органу захисту даних в тій країні чи державі, в якій Ви проживаєте, або до органу захисту даних в тій країні чи державі, де ІНТЕР-КАШТАН зареєстровано.

Посилання на інші сайти. Цей веб-сайт може містити посилання на іноземні веб-сайти (тобто компанії, що не входять до Групи ІНТЕР-КАШТАН). ІНТЕР-КАШТАН не несе відповідальності за конфіденційність або вміст веб-сайтів компаній за межами Групи ІНТЕР-КАШТАН. Тому ми радимо уважно ознайомитися із заявами про конфіденційність таких іноземних сайтів.

В. ВИКОРИСТАННЯ МОЇХ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ ПІДПРИЄМСТВОМ ІНТЕР-КАШТАН НА ОСНОВІ ЗАКОНУ

У наступних випадках ІНТЕР-КАШТАНу дозволяється обробляти Ваші персональні дані відповідно до чинного законодавства про захист даних.

Надання затребуваних товарів чи послуг. Якщо Ви замовляєте товари або послуги від ІНТЕР-КАШТАНу, ІНТЕР-КАШТАН буде використовувати персональні дані, які Ви вводите в замовлення або реєстраційну форму (зазвичай Ваше ім’я, адреса (електронна), номер телефону, назва та адреса компанії, Ваша посада та звання). Це може включати в себе вжиття необхідних заходів перед укладанням договору; відповідь на Ваші запити та надання вам інформації про доставку та виставлення рахунків; а також обробка або надання клієнтам зворотного зв'язку  та підтримки. У даній Заяві про Конфіденційність "товари та послуги" включають в себе доступ до  пропозицій, конкурсів, тоталізаторів та іншого контенту, а також інформаційного бюлетеню, що не стосується маркетингу.

Крім того, ми регулярно спілкуємось електронною поштою з користувачами, які підписалися на наші послуги, і ми також можемо спілкуватися по телефону для вирішення скарг клієнтів. Ми можемо використовувати Вашу електронну адресу, щоб підтвердити відкриття Вашого облікового запису, відправити Вам повідомлення про платежі, надіслати Вам інформацію про зміни наших продуктів і послуг, а також надіслати повідомлення та іншу інформацію, яка вимагається законодавством. Як правило, користувачі не можуть відмовитися від цих повідомлень, які не стосуються маркетингу, а просто необхідні для відповідних ділових відносин. Що стосується повідомлень пов’язаних з маркетингом (тобто електронних листів та телефонних дзвінків), ІНТЕР-КАШТАН (i)  якщо це вимагатиметься на законній підставі, надасть Вам таку інформацію лише після того, як Ви обрали отримувати її, і (ii) надасть вам можливість добровільно відмовитися від  отримування від нас додаткових повідомлень, пов’язаних з маркетингом. Ви можете відмовитися від вищезгаданого, надіславши листа за електронною адресою [email protected]

Забезпечення відповідності. ІНТЕР-КАШТАН та його продукція, технології та послуги підпадають під дію експортних законів різних країн, включаючи, зокрема, Європейський Союз та його держави-члени, а також Сполучені Штати Америки. Ви визнаєте, що відповідно до чинного експортного законодавства, торгових санкцій та ембарго, виданих цими країнами, ІНТЕР-КАШТАН зобов'язаний вживати певних заходів для запобігання отриманню доступу до певної продукції, технологій та послуг суб'єктам, організаціям та сторонам, зазначеним у державних санкціонованих списках через веб-сайти ІНТЕР-КАШТАНу або інші канали доставки, контрольовані ІНТЕР-КАШТАНом.

Це може включати: (i) автоматичну перевірку будь-яких реєстраційних даних користувачів, викладених у даному документі, та іншу інформацію, яку користувач надає щодо своєї ідентичності проти відповідних списків санкціонованих сторін; (іі) регулярне повторення таких перевірок у випадку оновлення санкціонованого списку учасників, або коли користувач оновлює свою інформацію; (iii) блокування доступу до послуг та систем ІНТЕР-КАШТАНу у випадку потенційного збігу; і (iv) звернення до користувача для підтвердження його ідентичності в разі потенційного збігу.

Крім того, Ви визнаєте, що будь-яка інформація, необхідна для відстеження Вашого вибору стосовно обробки або використання Ваших персональних даних або отримання маркетингових матеріалів (тобто, залежно від країни, в якій діє відповідна компанія Групи ІНТЕР-КАШТАН, у випадку якщо Ви чітко погодилися або відмовилися від отримання маркетингових матеріалів) можуть зберігатися та обмінюватися між членами Групи ІНТЕР-КАШТАН, як це вимагається для забезпечення відповідності.

Законний інтерес ІНТЕР-КАШТАНу. Кожен з нижченаведених випадків використання являє собою законний інтерес ІНТЕР-КАШТАНу щодо обробки або використання Ваших персональних даних. Якщо Ви не погоджуєтесь з цим підходом, Ви можете заперечувати проти обробки або використання ваших персональних даних ІНТЕР-КАШТАНом, як це зазначено нижче.

 

Анкети та опитування. ІНТЕР-КАШТАН може запросити Вас взяти участь у анкетуваннях та опитуваннях. Ці анкети та опитування, як правило, розробляються таким чином, щоб їх можна було заповнити без введення  ваших персональних даних. Якщо Ви все-таки вказали свої персональні дані в анкеті або опитуванні, ІНТЕР-КАШТАН може використовувати такі дані для покращення своїх продуктів та послуг.

 

Створення анонімних наборів даних. ІНТЕР-КАШТАН може анонімізувати персональні дані, подані відповідно до цієї Заяви про Конфіденційність, для створення анонімних наборів даних, які потім будуть використовуватися для покращення своїх та філіальних продуктів та послуг.

 

Записування дзвінків та повідомлень з метою покращення якості. У разі телефонних дзвінків або надсилання повідомлень, ІНТЕР-КАШТАН може записувати такі дзвінки (повідомивши Вам про це під час самого дзвінка та до початку запису) або повідомлення (чати) з метою покращення якості послуг ІНТЕР-КАШТАН.

 

Для підтримання актуальності / зворотного зв'язку. В рамках існуючих ділових відносин між Вами та ІНТЕР-КАШТАНом, ІНТЕР-КАШТАН  може інформувати вас, якщо це не суперечить місцевим законам, про свої продукти або послуги (включаючи вебінари, семінари або події), які є подібними або пов'язаними з такими продуктами та послугами, якими Ви вже колись користувалися  або купували у ІНТЕР-КАШТАНі.

 

Право на відмову. Ви маєте можливість у будь-який момент відмовитися від того, щоб ІНТЕР-КАШТАН використовував Ваші персональні  дані для вищевказаних цілей, надіславши листа та скасувавши підписку за електронною адресою [email protected]. Якщо Ви це зробите, ІНТЕР-КАШТАН припинить використання Ваших персональних даних для вищезазначених цілей (тобто відповідно до законних інтересів, викладених вище) та видалить їх зі своїх систем до тих пір поки ІНТЕР-КАШТАН не отримає дозвіл на використання цих персональних даних для виконання іншої мети, викладеній в цій Заяві про Конфіденційність, у іншому випадку ІНТЕР-КАШТАН повинен визначити та продемонструвати переконливий законний інтерес для продовження обробки та використання ваших персональних даних.

 

С. ВИКОРИСТАННЯ МОЇХ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ ПІДПРИЄМСТВОМ ІНТЕР-КАШТАН НА ОСНОВІ МОЄЇ ЗГОДИ

У наступних випадках ІНТЕР-КАШТАН використовуватиме Ваші персональні дані таким чином, як детально описано нижче, тільки лише після вашої попередньої згоди на відповідні операції обробки.

Новини про продукти та послуги від ІНТЕР-КАШТАН. Згідно з відповідним положенням та Вашою згодою, ІНТЕР-КАШТАН може використовувати ваше ім'я, адресу, електронну адресу та поштовий індекс, номер телефону, посаду та основну інформацію стосовно Вашого роботодавця (ім'я, адресу та галузь), а також профіль взаємодії на основі попередньої взаємодії з ІНТЕР-КАШТАНом (попередні покупки).

Профіль подій. Якщо ви зареєструєтесь на подію, організовану ІНТЕР-КАШТАНом, ІНТЕР-КАШТАН може поділитися основною інформацією про учасника (вказати Ваше ім'я, компанію та адресу електронної пошти) з іншими учасниками того ж заходу з метою спілкування та обміну думками.

Надсилання ваших Персональних Даних іншим компаніям Групи ІНТЕР-КАШТАН. ІНТЕР-КАШТАН може передавати Ваші персональні дані іншим організаціям у Групі ІНТЕР-КАШТАН. У таких випадках ці організації будуть використовувати ваші персональні дані для тих самих цілей і на тих самих умовах, які вказані вище в даному розділі C.

Анулювання згоди, наданої цим договором. Ви маєте можливість у будь-який момент анулювати згоду, надану цим договором, надіславши листа та скасувавши підписку за електронною адресою [email protected]. У випадку скасування згоди ІНТЕР-КАШТАН більше не буде обробляти Ваші персональні дані, які відповідали цій згоді, до тих пір поки не буде юридично зобов'язаний це зробити. У випадку, якщо ІНТЕР-КАШТАН повинен зберігати Ваші персональні дані з юридичних причин, Ваші персональні дані будуть обмежені від подальшої обробки та зберігатимуться лише на термін, передбачений законом. Проте, будь-яке анулювання не впливає на попередню обробку персональних даних в ІНТЕР-КАШТАН, яка була виконана до моменту вашого скасування згоди. Крім того, якщо Ваше використання пропозиції від ІНТЕР-КАШТАНу вимагає Вашої попередньої згоди, ІНТЕР-КАШТАН більше не зможе надавати вам відповідну послугу або послуги (якщо ви анулюєте згоду на використання Вашого профілю на Cloud-платформі ІНТЕР-КАШТАНу для Служби Аутентифікації Ідентичності, яка використовується для багаторазових пропозицій від ІНТЕР-КАШТАН), пропозицію або подію після вашого анулювання згоди.

 

ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ

Інтелектуальна та Промислова Власність

Права інтелектуальної власності на зображення, тексти, оформлення, анімації або будь-який інший вміст або елементи цього веб-сайта належать виключно Інтер-Каштану. Будь-яке відтворення, розповсюдження, громадське повідомлення, надання інформації або зміна, а також будь-яка інша форма експлуатації всього вмісту або навіть його частини чи функцій, які викладені в будь-якій формі або будь-якими способами, вимагає попередньої письмової згоди від Інтер-Каштану.

Інтер-Каштан може внести зміни до змісту цього веб-сайту без попереднього сповіщення, як щодо інформації про свої продукти чи послуги, так і щодо розширення та вдосконалення своїх пропозицій, а також стосовно будь-якого іншого елементу, який є його частиною. Інтер-Каштан не несе відповідальності за використання вмісту та будь-які збитки, які можуть виникнути внаслідок точності інформації, що міститься на цьому веб-сайті. Цей веб-сайт може містити посилання на зовнішні сайти, але Інтер-Каштан не несе відповідальності за вміст таких сайтів або будь-який інший його аспект. Всі торговельні назви, торговельні марки або відмітні ознаки будь-якого виду на веб-сайтах Інтер-Каштану належать їхнім власникам та охороняються законом.

Вміст та Використання

Користувач цим інформується і погоджується, що доступ до цього веб-сайту жодним чином не має на увазі початок ділових відносин з компанією.

 

ПОЛІТИКА COOKIE-ФАЙЛІВ

Політика cookie-файлів

 1. Що таке cookie-файл?

"Cookie-файл" - це невеликий текстовий файл, який веб-сайт зберігає у веб-браузері користувача. Файл cookie полегшує користування веб-сайтом та є основою для роботи в Інтернеті.

Наприклад, файли cookie використовуються для перевірки записів в Інтернеті (запам'ятовують ім'я користувача та пароль); запам'ятовують параметри, такі як розмір та мова, які використовувалися веб-браузером; аналізують звички та поведінку користувача, щоб покращити запропоновані послуги та адаптувати вміст веб-сайту до налаштувань відвідувача.

Файли cookie можуть бути "сесійними", тобто вони будуть видалені після того, як користувач вийде з веб-сайту, або "постійними" - залишаться на вашому комп'ютері до певної дати.

Крім того, файли cookie можуть бути "першої сторони", якими керує домен, до якого користувач отримує доступ  і надає запит про певну послугу  (у цьому випадку всі домени належать Інтер-Каштану) або " cookie третіх сторін", які надсилаються користувачеві з домену, який відрізняється від того, що вказано в адресному рядку.

 1. Тип cookie-файлів, які використовуються на сайті "Інтер-Каштан"

Наш веб-сайт використовує чотири типи файлів cookie:

 • Сookie-файли першої сторони: Цей тип файлів cookie суттєво необхідний для взаємодії користувача з усіма функціями веб-сайту.
 • Аналітичні cookie-файли: Це файли, які використовуються для аналізу, дослідження чи статистики, щоб більше дізнатись про точки з'єднання, найбільш відвідувані сеанси та ін., а також для вдосконалення веб-сайту.
 • Сookie-плагіни: Це cookie-файли, які використовуються зовнішніми плагінами, встановленими на веб-сторінці для її належного функціонування, наприклад, відтворення мультимедійних відеороликів.
 • Сookie-файли для соціальних мереж: Це cookie-файли, які використовуються для ідентифікації Вас як користувача соціальних мереж та для взаємодії з Вами через ваш профіль.

Важливо підкреслити, що ці технології не є нав'язливими, оскільки вся інформація, отримана через файли cookie, є абсолютно анонімною і ні в якому разі не може бути пов'язана з конкретним та ідентифікованим користувачем. Ця інформація дозволяє Інтер-Каштану адаптувати та вдосконалити свої послуги відповідно до інтересів користувачів. Тим не менш, користувач має можливість запобігти отриманню файлів cookie, обравши відповідний параметр у своєму веб-браузері. Інтер-Каштан повідомляє користувачів, що вимкнення файлів cookie може призвести до сповільнення роботи браузера.

Як правило, всі веб-браузери  дозволяють користувачеві налаштувати такі параметри, які можуть вимкнути файли cookie. Ці налаштування містяться в меню "Параметри" або "Налаштування" у веб-браузері.

Посилання, наведені нижче, надають інструкції щодо вимкнення cookie-файлів для найбільш відомих веб-браузерів:

Якщо ви бажаєте заблокувати cookie-файли від Google Analytics, ви можете встановити додаткове розширення для відмови у своєму веб-браузері, яке є доступне за наступним посиланням.

Як доповнення, багато веб-браузерів підтримують активацію режиму "приватного перегляду", за допомогою якого файли cookie завжди видаляються після Вашого відвідування сайту. Режим приватного перегляду називається різними іменами залежно від веб-браузера. Нижче ми надали вам список імен режиму приватного перегляду для найпоширеніших веб-браузерів:

 • Internet Explorer 11: InPrivate Browsing (Режим приватного перегляду)
 • Safari 2 і вище: Private Browsing (Режим приватного перегляду)
 • FireFox 3.5 і вище: Private Browsing (Режим приватного перегляду)
 • Google Chrome 10 і вище: Incognito (Режим Інкогніто)
 • Opera 10.5 і вище: Private Browsing (Режим приватного перегляду)

Примітка: Рекомендуємо уважно прочитати розділ довідки веб-браузера, щоб дізнатися більше про те, як активувати режим приватного перегляду. Ви можете продовжувати відвідувати наш веб-сайт, перебуваючи в режимі приватного перегляду, однак переміщення по сайту може бути не оптимізоване, а деякі параметри можуть не працювати належним чином.

 1. Технічний опис використовуваних cookie-файлів

Нижче наведено опис кожного файлу cookie, який використовується на цьому веб-сайті, а також його мету та тривалість:

Сookie-файли для роботи з веб-сайтом

ДОМЕН

НАЗВА

МЕТА

ТРИВАЛІСТЬ

inter-kashtan.com

ASP.NET_SessionId

Ідентифікація параметрів користувача

Сесійна

inter-kashtan.com

UserLanguageCurrent

Ідентифікація мови обраної користувачем

Сесійна

inter-kashtan.com

complianceCookie

Приймання інформації щодо cookie-файлів

Постійна

Аналітичні cookie-файли

accounts.google.com

_utma; _utmb; _utmz

Ідентифікація користувачів та сеансів для правильної роботи Google Analytics

Постійна

google.com

inter-kashtan.com

_ga

Визначає параметри користувача для виконання веб-аналітики за допомогою служб Google Analytics

Постійна

Cookie-плагіни Третіх Сторін

google.com

PREF; NID; HSID; SSID; APISID; SAPISID; SID

Визначає налаштування користувача для правильного функціонування розширень Google

Постійна

Сookie-файли для Соціальних Мереж

facebook.com

S; csm; c_user; xs

Ідентифікація користувача для обміну інформації у соціальній мережі

Сесійна

facebook.com

Datr; lu; fr; locale; x-src

Ідентифікація користувача в соціальній мережі

Постійна

twitter.com

guest_id; pid; en_cn; external_referer

Ідентифікація користувача в соціальній мережі

Постійна

twitter.com

_utma; _utmb; _utmz; _utmv; _ga;

Для проведення аналітичних досліджень за допомогою технологій Google Analytics

Постійна

Ми рекомендуємо всім користувачам ознайомитися з політикою конфіденційності кожного постачальника послуг, щоб отримати більше інформації.

 1. Додаткова інформація

Якщо користувач вимкнув файли cookie, це може призвести до того, що деякі послуги, які пропонуються на нашому веб-сайті, не можуть бути проведені.

Кожен, хто має занепокоєння стосовно цих технологій, може надіслати нам свої запитання за електронною адресою: [email protected]