ЗАХИСТ НАВКОЛИШНЬОГО СЕРЕДОВИЩА

Стабільність є основною всіх наших процесів. У «Інтер-Каштан» ми приділяємо особливу увагу захисту навколишнього середовища. Дизайн продуктів, наші послуги та рішення - поважають навколишнє середовище, це частина нашої роботи, що інтегрована в загальний робочий ланцюжок компанії. Ми працюємо, щоб мінімізувати споживання сировини та кількість відходів у наших офісах та у виробничих центрах.

Ми відчуваємо за собою відповідальність щодо захисту навколишнього середовища. Наші технології виробництва дбайливі до природи. «Інтер-Каштан» дотримується найвибагливіших міжнародних правил та сертифікатів щодо захисту навколишнього середовища.

 

Інтер-Каштан відповідає наступним екологічним сертифікатам:

 

Сертифікований рівень

«Інтер-Каштан» сертифікований LEVEL®

Цей міжнародний стандарт сприяє підвищенню соціальної відповідальності наших дизайнерських робіт і передбачає максимальну гарантію прозорості у виробничому процесі.

LEVEL® це норматив, створений BIFMA (американський стандарт роботи і безпеки, розроблений Технічним Комітетом Bifma (США)), щоб мати можливість більш відкрито та прозоро оцінити екологічні та соціальні наслідки, що виникають при виготовленні меблів.

Сертифікат FSC®

«Інтер-Каштан» працює тільки з сертифікованою деревиною FSC і має цільну мережу постачання від заводів до ринку. Продукти з етикеткою FSC незалежно сертифіковані. Це гарантія для клієнтів, що деревина надходить з контрольованих лісів. Ми дбаємо про дотримання соціальних, економічних та екологічних потреб майбутніх поколінь.

Номер сертифікату: SGS-COC-004888
Номер ліцензії: FSC-C020634