НАШЕ ПІДПРИЄМСТВО

Компанія "Інтер-Каштан" - це підприємство, що спеціалізується на розробці меблів та їх виробництві. Протягом останніх років воно стабільно зростало, поступово збільшуючи виробничі потужності. Діяльність "Інтер-Каштана" базується на контролі якості, високій технологічній ефективності, інноваціях та дотриманні міжнародних правил і стандартів.

Наша філософія ґрунтується на увазі до тонкощів, досконалості та на дотриманні культури виробництва. Це дає нам можливість дотримуватись традицій якості, що  формувалися на нашому підприємстві впродовж багатьох років та розраховувати на ще кращий результат та великі перспективи в майбутньому.

На "Інтер-Каштан"  ми    пропонуємо широкий спектр виробів для наших клієнтів. Завдяки сучасним технологіям деревообробки,  частим впровадженням іновацій у виробництво та бездоганній якості ми здатні втілити в життя індивідуальні замовлення найвибагливіших клієнтів.

Company

Ми поєнуємо іноваційні рішення в поєднанні з кращими традиціями виробництва, тому наша продукція високо цінується в Україні та світі.

Company