ТЕХНОЛОГІЯ СТОЛЯРНОЇ ВИТОНЧЕНОСТІ

На фабриці "Інтер-Каштан" ми розробили унікальну культуру деревообробки. Деревина - це живий матеріал, який потребує особливої уваги та вмінь для її якісної обробки . З моменту свого заснування компанія об'єднала якість, інновації та найкращий дизайн. Завдяки промисловій культурі виробництва , досвід та ноу-хау поєднуються у виробничих процесах для створення нових промислових технологій, підвищують точність та якість, оптимізують матеріальні ресурси та продуктивність праці.

Деревина та технологія обробки утворюють захоплюючий альянс. Завдяки сучасним технологічним можливостям, ми можемо розширити потенціал деревини з конструктивної та естетичної точки зору. Властивості та особлива обробка деревини дають змогу вигинати її без втрати якості, досягати міцності та надійності з витонченими лініями, без складних зрощувань та з'єднань. Наша технологія допомагає нам утворювати нові форми, а також дозволяє нам досліджувати і розвиватися, не втрачаючи попередні технологічні надбання та властивості, які перетворюють деревину в унікальний матеріал.

Технологія, якою ми користуємось та постіййні дослідження дають нам змогу досліджувати та випробувавти критичні межі деревини як матеріалу та впевненюватись в тому, що, гармонізувавши аматорські методи з новими технологічними процесами, ми об'єднуємо найкращі властивості матеріалів з постійним пошуком досконалості.